W Wielickiej Szkole Sztuk  Walki Ju JITSU prowadzimy treningi dla wszystkich, ale przede wszystkim dla dzieci i młodzieży. Ćwiczą z nami już 4 latki  , Wśród trenujących jest wiele dziewczynek, bo kto powiedział, że mogą chodzić tylko na balet?

Młodzi adepci JU JITSU uczą się dyscypliny, etykiety, pomagania słabszym oraz szacunku dla starszych. Także tego, że sukces nie przyjdzie sam. Regularne treningi zapewniają sprawność fizyczną, koordynację, pewność siebie, panowanie nad emocjami. Dają świadomość, że najważniejsza jest praca nad sobą, nawet jeśli nie zawsze się nam chce.

Wszystkim (a szczególnie tatom i mamom) którzy kiedyś trenowali sporty walki i chcą wrócić na matę możemy dać szansę! Zapraszamy do naszego grona także tych, którzy mogą zaangażować się w działalność WSSW dla swoich dzieci – wszelka aktywność, pomoc i życzliwość będą mile widziane. Chętnie nawiązujemy współpracę z firmami i instytucjami. Wkładamy w nasz klub zdobywane latami doświadczenie i serce, bo JU JITSU jest tego warte.
Dlaczego?

Bo ta droga nigdy się nie kończy. Zawsze można być lepszym od samego siebie.  JU JITSU to nieznające ograniczeń przekraczanie granic swoich możliwości. Osiąganie kolejnych stopni w hierarchii sportowej jest ważne, ale o wiele bardziej cieszy nieustanny rozwój ciała i ducha.